Timetable programma 2022

Observant (binnenplaats) Observant (schutterzaal) Kosmik
20:00
Beryl Anne
20:00 - 21:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
TOINE
21:30 - 22:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45
23:00

Observant (binnenplaats)

Observant (schutterzaal)

Kosmik

Geenevents beschikbaar!
Observant (binnenplaats) Observant (schutterzaal) Kosmik
20:00
Richie Reichgelt
20:00 - 21:00
Massi
20:00 - 21:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
Kruidkoek
21:30 - 22:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45
23:00

Observant (binnenplaats)

Observant (schutterzaal)

Kosmik

Geenevents beschikbaar!
Observant (binnenplaats) Observant (schutterzaal) Kosmik
15:00
TBA
15:00 - 16:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
MAKAS
16:30 - 17:30
16:45
17:00
17:15
Juliana Martina
17:15 - 18:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
FAST DE
20:00 - 21:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
Kypski
21:30 - 22:30
21:45
22:00
22:15
Le Dionisos
22:15 - 23:15
22:30
22:45
23:00

Observant (binnenplaats)

Observant (schutterzaal)

Kosmik

Geenevents beschikbaar!
Observant (binnenplaats) Observant (schutterzaal) Kosmik
15:00
EGLE Ensemble
15:00 - 16:00
Blue Sands
15:00 - 16:00
15:15
15:30
15:45
16:00
Sun-Mi Hong Quintet
16:00 - 17:00
16:15
16:30
Anne Chris Inc.
16:30 - 17:30
16:45
17:00
17:15
NEWT
17:15 - 18:15
17:30
17:45
18:00

Observant (binnenplaats)

Observant (schutterzaal)

Kosmik

Geenevents beschikbaar!
Observant (binnenplaats) Observant (schutterzaal) Fluor (café) Fluor (zaal)
20:00
Molino
20:00 - 21:00
K.O.Brass - Keyo
20:00 - 21:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
Pony Machine
22:30 - 23:30
22:45
23:00
23:15

Observant (binnenplaats)

Observant (schutterzaal)

Fluor (café)

Fluor (zaal)

Geenevents beschikbaar!
Observant (binnenplaats) Observant (schutterzaal) Fluor (café) Fluor (zaal)
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45
23:00
23:15

Observant (binnenplaats)

Observant (schutterzaal)

Fluor (café)

Fluor (zaal)

Geenevents beschikbaar!

Observant (binnenplaats) Observant (schutterzaal)
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
Sweet Toko
22:15 - 23:15
22:30
22:45
23:00

Observant (binnenplaats)

Observant (schutterzaal)

Geenevents beschikbaar!

Lieve Vrouwekerkhof Observant (binnenplaats) Observant (schutterzaal) Fluor (zaal)
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
Ed Verhoeff Trio
21:00 - 22:00
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45
23:00
Geenevents beschikbaar!

Lieve Vrouwekerkhof Observant (binnenplaats) Observant (schutterzaal) Fluor (café) Fluor (zaal) St. Aegtenkapel
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
ParHasard
21:45 - 23:00
22:00
22:15
22:30
22:45
23:00
23:15
23:30
Jamsession
23:30 - 02:00
23:45
Geenevents beschikbaar!

Lieve Vrouwekerkhof Observant (binnenplaats) Observant (schutterzaal) Fluor (café) Fluor (zaal) St. Aegtenkapel Elleboogkerk
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
Schurend Paradijs
17:00 - 18:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
Koh Mr Saxman
19:00 - 20:15
Schurend Paradijs
19:00 - 20:00
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
Gerald Clayton
21:45 - 23:00
22:00
22:15
22:30
Raven Kangee
22:30 - 23:00
DJ Shamis
22:30 - 23:00
22:45
23:00
DJ Git Hyper
23:00 - 00:00
Supermoon
23:00 - 00:00
23:15
23:30
Jamsession
23:30 - 02:00
23:45

Lieve Vrouwekerkhof

Observant (binnenplaats)

Observant (schutterzaal)

Fluor (café)

Fluor (zaal)

St. Aegtenkapel

Elleboogkerk

Geenevents beschikbaar!

Zaterdagnacht

Lieve Vrouwekerkhof Observant (binnenplaats) Observant (schutterzaal) Fluor (café) Fluor (zaal) St. Aegtenkapel Elleboogkerk
00:00
Plastik.Soldiers
00:00 - 00:30
DJ Shamis
00:00 - 00:30
00:15
00:30
DJ Git Hyper
00:30 - 01:00
NAFT
00:30 - 01:30
00:45
01:00
Melle Jutte
01:00 - 02:00
01:15
01:30
DJ Shamis
01:30 - 02:30
01:45
02:00
02:15

Fluor (café)

Fluor (zaal)

Geenevents beschikbaar!

Lieve Vrouwekerkhof Observant (binnenplaats) Observant (schutterzaal) St. Aegtenkapel
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
SPIJLF 14 aug 12:45
12:45 - 13:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
SPIJLF 14 aug 14:00
14:00 - 15:00
14:15
14:30
14:45
15:00
Ragazzi
15:00 - 16:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
Director's Invite
17:15 - 18:30
17:30
17:45
18:00
18:15
Geenevents beschikbaar!

Contact

Stichting Amersfoort Jazz
p/a Hamersveldseweg 84a
3833 GT Leusden

Algemene vragen: info@amersfoortjazz.nl
Productie: productie@amersfoortjazz.nl
Communicatie: sven@amersfoortjazz.nl