Amersfoort World Jazz Festival presenteert met trots de line-up van 2022. Geniet van Dutch Jazz, Living Legends, Next Generation, en prachtige nieuwe samenwerkingen die op het festival ontstaan. 

John Clayton meets Peter Beets

12-08-2022
St. Aegtenkapel
22:45
00:00

Keorapetse Kolwane – International Jazz Laureate | Joy of Jazz (South Africa)

12-08-2022
Observant (schutterzaal)
21:15
22:15

Jamsession

12-08-2022
Observant (schutterzaal)
23:30
02:00

Sicilia Jazz (Italy) presents: Alessandro Laura & Gaetano Castiglia

12-08-2022
Observant (binnenplaats)
22:30
23:30

Szczecin Jazz presents: Unleashed Cooperation (Poland)

12-08-2022
Observant (binnenplaats)
20:00
21:00

Orchestra Jazz Siciliana ft. Domenico Riina, Trijntje Oosterhuis & Lucas Santana

12-08-2022
Lieve Vrouwekerkhof
20:00
21:15

ParHasard

12-08-2022
Lieve Vrouwekerkhof
21:45
23:00

Steven Brezet’s Latin Project

12-08-2022
FLUOR (zaal)
21:15
22:15

DUTCH DEFUNKT JOSEPH BOWIE meets BOHEMIAN GROOVE

12-08-2022
FLUOR (zaal)
23:30
00:45

Loek van den Berg Quintet – Wayfarer

12-08-2022
FLUOR (café)
22:30
23:30

Hendrik Müller Trio

12-08-2022
FLUOR (café)
20:00
21:00

Miles Late Night Sessions: Camilla George (UK)

12-08-2022
Café MILES Amersfoort
22:00
00:30

Kroegentocht

12-08-2022
Binnenstad
19:30
02:00

Joost Lijbaart en Wolfert Brederode – One

13-08-2022
St. Aegtenkapel
15:15
16:30

Hermine Deurloo en Mike Boddé – Jazz uit de Lage Landen

13-08-2022
St. Aegtenkapel
13:30
14:45

Lucas Santana & Strings

13-08-2022
St. Aegtenkapel
21:45
23:00

Nicolaas Slonimsky meets the Blues

13-08-2022
St. Aegtenkapel
17:00
18:15

Gerald Clayton

13-08-2022
St. Aegtenkapel
20:00
21:15

Nicolò Ricci – Ambergris

13-08-2022
Observant (schutterzaal)
15:30
16:30

Like a Jazz Machine presents: Pit Dahm Quartet (Luxembourg)

13-08-2022
Observant (schutterzaal)
21:15
22:15

Johan Plomp’s Optophobia

13-08-2022
Observant (binnenplaats)
17:00
18:00

Loet van der Lee & Guests – Rode Hert Sessions part II

13-08-2022
Observant (binnenplaats)
14:30
15:30

Hua Hin Jazz festival presents: Eakpiya Sanpond (Thailand)

13-08-2022
Observant (binnenplaats)
22:30
23:30

Ronnie Scott’s (UK) presents: Camilla George

13-08-2022
Observant (binnenplaats)
20:00
21:00

Antonio Serrano Quartet – Tootsology

13-08-2022
Lieve Vrouwekerkhof
17:00
18:15

Big Band On the Move ft. John Ruocco, Ian Cleaver en Alexander Beets

13-08-2022
Lieve Vrouwekerkhof
13:15
14:30

Jazz Orchestra Concertgebouw ft. Trijntje Oosterhuis | Hope, Love & Freedom

13-08-2022
Lieve Vrouwekerkhof
21:15
23:00

Mr. Koh Saxman

13-08-2022
Lieve Vrouwekerkhof
19:00
20:15

New Jazz Orchestra ft. John Clayton

13-08-2022
Lieve Vrouwekerkhof
15:00
16:15

Supermoon

13-08-2022
FLUOR (zaal)
23:00
00:00

Mihály Borbély Quartet

13-08-2022
FLUOR (zaal)
16:30
17:45

Péter Sarik Trio X Bartók

13-08-2022
FLUOR (zaal)
19:45
21:00

DJ Shamis

13-08-2022
FLUOR (zaal)
22:30
23:00

Santa Diver

13-08-2022
FLUOR (café)
15:00
16:15

DJ Git Hyper

13-08-2022
FLUOR (café)
23:00
00:00

Veronika Harcsa – Bálint Gyémánt

13-08-2022
FLUOR (café)
18:15
19:30

Raven Kangee

13-08-2022
FLUOR (café)
22:30
23:00

Schurend Paradijs

13-08-2022
Elleboogkerk
17:00
18:00

Miles Late Night Sessions: Saskia Laroo

13-08-2022
Café MILES Amersfoort
22:00
00:30

Ragazzi

14-08-2022
St. Aegtenkapel
15:00
16:00

Joy of Jazz (South Africa) presents: Keorapetse Kolwane

14-08-2022
St. Aegtenkapel
16:30
17:30

Monsoon Raga | Pritam Ghoshal ft. Sebastiaan van Bavel

14-08-2022
St. Aegtenkapel
13:00
14:30

Amersfoort World Jazz Festival presents: Peter Somuah Group (NLD)

14-08-2022
Observant (schutterzaal)
15:15
16:15

Amersfoort World Jazz Festival presents: Lucas Santana Brazilian Expierence

14-08-2022
Observant (binnenplaats)
16:30
17:30

Bon Dia, Goeiemorgen

14-08-2022
Observant (binnenplaats)
10:30
11:30

World Jazz Festival | Banyan Tree (India) presents: Jodi Fredericks

14-08-2022
Observant (binnenplaats)
14:00
15:00

John & Gerald Clayton (International Artists in Residence)

14-08-2022
Lieve Vrouwekerkhof
13:30
14:30

Trijntje presents the Next Generation

14-08-2022
Lieve Vrouwekerkhof
15:15
16:30

Director’s invite | Bangkok Sessions

14-08-2022
Lieve Vrouwekerkhof
17:15
18:30

NAFT

14-08-2022
FLUOR (zaal)
00:30
01:30

Melle Jutte

14-08-2022
FLUOR (café)
01:00
02:00
2 / 3123

John Clayton meets Peter Beets

12-08-2022
St. Aegtenkapel
22:45
00:00

Keorapetse Kolwane – International Jazz Laureate | Joy of Jazz (South Africa)

12-08-2022
Observant (schutterzaal)
21:15
22:15

Jamsession

12-08-2022
Observant (schutterzaal)
23:30
02:00

Sicilia Jazz (Italy) presents: Alessandro Laura & Gaetano Castiglia

12-08-2022
Observant (binnenplaats)
22:30
23:30

Szczecin Jazz presents: Unleashed Cooperation (Poland)

12-08-2022
Observant (binnenplaats)
20:00
21:00

Orchestra Jazz Siciliana ft. Domenico Riina, Trijntje Oosterhuis & Lucas Santana

12-08-2022
Lieve Vrouwekerkhof
20:00
21:15

ParHasard

12-08-2022
Lieve Vrouwekerkhof
21:45
23:00

Steven Brezet’s Latin Project

12-08-2022
FLUOR (zaal)
21:15
22:15

DUTCH DEFUNKT JOSEPH BOWIE meets BOHEMIAN GROOVE

12-08-2022
FLUOR (zaal)
23:30
00:45

Loek van den Berg Quintet – Wayfarer

12-08-2022
FLUOR (café)
22:30
23:30

Hendrik Müller Trio

12-08-2022
FLUOR (café)
20:00
21:00

Miles Late Night Sessions: Camilla George (UK)

12-08-2022
Café MILES Amersfoort
22:00
00:30

Kroegentocht

12-08-2022
Binnenstad
19:30
02:00

Joost Lijbaart en Wolfert Brederode – One

13-08-2022
St. Aegtenkapel
15:15
16:30

Hermine Deurloo en Mike Boddé – Jazz uit de Lage Landen

13-08-2022
St. Aegtenkapel
13:30
14:45

Lucas Santana & Strings

13-08-2022
St. Aegtenkapel
21:45
23:00

Nicolaas Slonimsky meets the Blues

13-08-2022
St. Aegtenkapel
17:00
18:15

Gerald Clayton

13-08-2022
St. Aegtenkapel
20:00
21:15

Nicolò Ricci – Ambergris

13-08-2022
Observant (schutterzaal)
15:30
16:30

Like a Jazz Machine presents: Pit Dahm Quartet (Luxembourg)

13-08-2022
Observant (schutterzaal)
21:15
22:15

Johan Plomp’s Optophobia

13-08-2022
Observant (binnenplaats)
17:00
18:00

Loet van der Lee & Guests – Rode Hert Sessions part II

13-08-2022
Observant (binnenplaats)
14:30
15:30

Hua Hin Jazz festival presents: Eakpiya Sanpond (Thailand)

13-08-2022
Observant (binnenplaats)
22:30
23:30

Ronnie Scott’s (UK) presents: Camilla George

13-08-2022
Observant (binnenplaats)
20:00
21:00

Antonio Serrano Quartet – Tootsology

13-08-2022
Lieve Vrouwekerkhof
17:00
18:15

Big Band On the Move ft. John Ruocco, Ian Cleaver en Alexander Beets

13-08-2022
Lieve Vrouwekerkhof
13:15
14:30

Jazz Orchestra Concertgebouw ft. Trijntje Oosterhuis | Hope, Love & Freedom

13-08-2022
Lieve Vrouwekerkhof
21:15
23:00

Mr. Koh Saxman

13-08-2022
Lieve Vrouwekerkhof
19:00
20:15

New Jazz Orchestra ft. John Clayton

13-08-2022
Lieve Vrouwekerkhof
15:00
16:15

Supermoon

13-08-2022
FLUOR (zaal)
23:00
00:00

Mihály Borbély Quartet

13-08-2022
FLUOR (zaal)
16:30
17:45

Péter Sarik Trio X Bartók

13-08-2022
FLUOR (zaal)
19:45
21:00

DJ Shamis

13-08-2022
FLUOR (zaal)
22:30
23:00

Santa Diver

13-08-2022
FLUOR (café)
15:00
16:15

DJ Git Hyper

13-08-2022
FLUOR (café)
23:00
00:00

Veronika Harcsa – Bálint Gyémánt

13-08-2022
FLUOR (café)
18:15
19:30

Raven Kangee

13-08-2022
FLUOR (café)
22:30
23:00

Schurend Paradijs

13-08-2022
Elleboogkerk
17:00
18:00

Miles Late Night Sessions: Saskia Laroo

13-08-2022
Café MILES Amersfoort
22:00
00:30

Ragazzi

14-08-2022
St. Aegtenkapel
15:00
16:00

Joy of Jazz (South Africa) presents: Keorapetse Kolwane

14-08-2022
St. Aegtenkapel
16:30
17:30

Monsoon Raga | Pritam Ghoshal ft. Sebastiaan van Bavel

14-08-2022
St. Aegtenkapel
13:00
14:30

Amersfoort World Jazz Festival presents: Peter Somuah Group (NLD)

14-08-2022
Observant (schutterzaal)
15:15
16:15

Amersfoort World Jazz Festival presents: Lucas Santana Brazilian Expierence

14-08-2022
Observant (binnenplaats)
16:30
17:30

Bon Dia, Goeiemorgen

14-08-2022
Observant (binnenplaats)
10:30
11:30

World Jazz Festival | Banyan Tree (India) presents: Jodi Fredericks

14-08-2022
Observant (binnenplaats)
14:00
15:00

John & Gerald Clayton (International Artists in Residence)

14-08-2022
Lieve Vrouwekerkhof
13:30
14:30

Trijntje presents the Next Generation

14-08-2022
Lieve Vrouwekerkhof
15:15
16:30

Director’s invite | Bangkok Sessions

14-08-2022
Lieve Vrouwekerkhof
17:15
18:30

NAFT

14-08-2022
FLUOR (zaal)
00:30
01:30

Melle Jutte

14-08-2022
FLUOR (café)
01:00
02:00
2 / 3123

Contact

Stichting Amersfoort Jazz
p/a Hamersveldseweg 84a
3833 GT Leusden

Algemene vragen: info@amersfoortjazz.nl
Productie: productie@amersfoortjazz.nl
Communicatie: sven@amersfoortjazz.nl