Amersfoort World Jazz Festival presenteert met trots de line-up van 2022. Geniet van Dutch Jazz, Living Legends, Next Generation, en prachtige nieuwe samenwerkingen die op het festival ontstaan. 

Tettero – Don’t Explain

04-08-2022
Observant (schutterzaal)
21:00
22:00

Jessica de Boer – GROW

04-08-2022
Observant (binnenplaats)
20:00
21:00

Matthijs Geerts Group

04-08-2022
Observant (binnenplaats)
22:15
23:15

TOINE

04-08-2022
KOSMIK
22:00
23:00

Beryl Anne

04-08-2022
KOSMIK
20:00
21:00

Ellister van der Molen

05-08-2022
Observant (schutterzaal)
21:00
22:00

Tijs Klaassen Quintet – Nostalgia

05-08-2022
Observant (binnenplaats)
22:15
23:15

Richie Reichgelt ft. Philip Lassiter

05-08-2022
Observant (binnenplaats)
20:00
21:00

Kruidkoek

05-08-2022
KOSMIK
22:00
23:00

Massi

05-08-2022
KOSMIK
20:00
21:00

Rob van Bavel Trio – Time for Ballads

06-08-2022
Observant (schutterzaal)
21:00
22:00

Bart Wirtz trio ft. Jono McCleery

06-08-2022
Observant (schutterzaal)
16:00
17:00

Le Dionisos – Live Band

06-08-2022
Observant (binnenplaats)
22:15
23:15

Mehmet Polat Quartet – Embodied Poetry

06-08-2022
Observant (binnenplaats)
15:00
16:00

Juliana Martina

06-08-2022
Observant (binnenplaats)
17:15
18:15

Tijn Wybenga & AM.OK – Brainteaser

06-08-2022
Observant (binnenplaats)
20:00
21:00

FAST DE

06-08-2022
KOSMIK
20:00
21:00

Kypski

06-08-2022
KOSMIK
22:00
23:00

MAKAS

06-08-2022
KOSMIK
17:00
18:00

Nikobo Nordic Jazz Trio

06-08-2022
KOSMIK
15:00
16:00

Sun-Mi Hong Quintet

07-08-2022
Observant (schutterzaal)
16:00
17:00

EGLE Ensemble

07-08-2022
Observant (binnenplaats)
15:00
16:00

NEWT

07-08-2022
Observant (binnenplaats)
17:15
18:15

Blue Sands

07-08-2022
KOSMIK
15:00
16:00

Anne Chris Inc.

07-08-2022
KOSMIK
17:00
18:00

Wolf Martini & Joost Zoeteman – Watch the world

08-08-2022
Observant (schutterzaal)
21:00
22:00

Teus Nobel | Liberty Group ft. Jasper Blom & Teis Semey – Human First

08-08-2022
Observant (binnenplaats)
22:15
23:15

Molino

08-08-2022
Observant (binnenplaats)
20:00
21:00

Dutch Jazz Collective – Generations

08-08-2022
FLUOR (zaal)
21:15
22:15

K.O.Brass – Keyo

08-08-2022
FLUOR (café)
20:00
21:00

Pony Machine

08-08-2022
FLUOR (café)
22:30
23:30

Koh Mr Saxman ‘Sound of Siam Band’

08-08-2022
Café MILES Amersfoort
20:00
00:30

Thomas Pol – Blue Soil

09-08-2022
Observant (schutterzaal)
21:00
22:00

Göksel Yilmaz & Friends

09-08-2022
Observant (binnenplaats)
20:00
21:00

Nick Scholten & Band – Crossing a Line & More

09-08-2022
Observant (binnenplaats)
22:15
23:15

Bim All Stars ft. Hans Dulfer

09-08-2022
FLUOR (zaal)
20:00
21:00

BIM 50 jaar: Koh Mr. Saxman

09-08-2022
FLUOR (zaal)
22:30
23:30

BIM 50 years: Eric Ineke presents Tribute to Frans Elsen

09-08-2022
FLUOR (café)
21:15
22:15

Miles Late Night Sessions: Jodi Fredericks

09-08-2022
Café MILES Amersfoort
22:00
00:30

Erik Verwey Trio – People Flow

10-08-2022
Observant (schutterzaal)
21:00
22:00

Lucas Santana Quintet

10-08-2022
Observant (binnenplaats)
20:00
21:00

Adinda Meertins – Sweet Toko

10-08-2022
Observant (binnenplaats)
22:15
23:15

Miles Late Night Sessions: Alessandro Laura & Gaetano Castiglia

10-08-2022
Café MILES Amersfoort
22:00
00:30

Ed Verhoeff Trio

11-08-2022
Observant (schutterzaal)
21:00
22:00

Han Bennink meets the Next Generation

11-08-2022
Observant (binnenplaats)
22:15
23:15

Rein De Graaff 80 Super Jam

11-08-2022
Observant (binnenplaats)
20:00
21:00

Sylwester Ostrowski & The Jazz Brigade ft. Essiet Okon Essiet

11-08-2022
Lieve Vrouwekerkhof
21:45
23:00

Nationaal Jeugd Jazz Orkest ft. Maarten Hogenhuis & Gerald Clayton

11-08-2022
Lieve Vrouwekerkhof
20:00
21:15

Orchestra Jazz Siciliana ft. Domenico Riina, John Clayton, Trijntje Oosterhuis en Lucas Santana

11-08-2022
FLUOR (zaal)
20:00
22:00

Miles Late Night Sessions: Keorapetse Kolwane

11-08-2022
Café MILES Amersfoort
22:00
00:30

Tom van der Zaal presents Time Will Tell – Revisited

12-08-2022
St. Aegtenkapel
21:00
22:15
1 / 3123

Tettero – Don’t Explain

04-08-2022
Observant (schutterzaal)
21:00
22:00

Jessica de Boer – GROW

04-08-2022
Observant (binnenplaats)
20:00
21:00

Matthijs Geerts Group

04-08-2022
Observant (binnenplaats)
22:15
23:15

TOINE

04-08-2022
KOSMIK
22:00
23:00

Beryl Anne

04-08-2022
KOSMIK
20:00
21:00

Ellister van der Molen

05-08-2022
Observant (schutterzaal)
21:00
22:00

Tijs Klaassen Quintet – Nostalgia

05-08-2022
Observant (binnenplaats)
22:15
23:15

Richie Reichgelt ft. Philip Lassiter

05-08-2022
Observant (binnenplaats)
20:00
21:00

Kruidkoek

05-08-2022
KOSMIK
22:00
23:00

Massi

05-08-2022
KOSMIK
20:00
21:00

Rob van Bavel Trio – Time for Ballads

06-08-2022
Observant (schutterzaal)
21:00
22:00

Bart Wirtz trio ft. Jono McCleery

06-08-2022
Observant (schutterzaal)
16:00
17:00

Le Dionisos – Live Band

06-08-2022
Observant (binnenplaats)
22:15
23:15

Mehmet Polat Quartet – Embodied Poetry

06-08-2022
Observant (binnenplaats)
15:00
16:00

Juliana Martina

06-08-2022
Observant (binnenplaats)
17:15
18:15

Tijn Wybenga & AM.OK – Brainteaser

06-08-2022
Observant (binnenplaats)
20:00
21:00

FAST DE

06-08-2022
KOSMIK
20:00
21:00

Kypski

06-08-2022
KOSMIK
22:00
23:00

MAKAS

06-08-2022
KOSMIK
17:00
18:00

Nikobo Nordic Jazz Trio

06-08-2022
KOSMIK
15:00
16:00

Sun-Mi Hong Quintet

07-08-2022
Observant (schutterzaal)
16:00
17:00

EGLE Ensemble

07-08-2022
Observant (binnenplaats)
15:00
16:00

NEWT

07-08-2022
Observant (binnenplaats)
17:15
18:15

Blue Sands

07-08-2022
KOSMIK
15:00
16:00

Anne Chris Inc.

07-08-2022
KOSMIK
17:00
18:00

Wolf Martini & Joost Zoeteman – Watch the world

08-08-2022
Observant (schutterzaal)
21:00
22:00

Teus Nobel | Liberty Group ft. Jasper Blom & Teis Semey – Human First

08-08-2022
Observant (binnenplaats)
22:15
23:15

Molino

08-08-2022
Observant (binnenplaats)
20:00
21:00

Dutch Jazz Collective – Generations

08-08-2022
FLUOR (zaal)
21:15
22:15

K.O.Brass – Keyo

08-08-2022
FLUOR (café)
20:00
21:00

Pony Machine

08-08-2022
FLUOR (café)
22:30
23:30

Koh Mr Saxman ‘Sound of Siam Band’

08-08-2022
Café MILES Amersfoort
20:00
00:30

Thomas Pol – Blue Soil

09-08-2022
Observant (schutterzaal)
21:00
22:00

Göksel Yilmaz & Friends

09-08-2022
Observant (binnenplaats)
20:00
21:00

Nick Scholten & Band – Crossing a Line & More

09-08-2022
Observant (binnenplaats)
22:15
23:15

Bim All Stars ft. Hans Dulfer

09-08-2022
FLUOR (zaal)
20:00
21:00

BIM 50 jaar: Koh Mr. Saxman

09-08-2022
FLUOR (zaal)
22:30
23:30

BIM 50 years: Eric Ineke presents Tribute to Frans Elsen

09-08-2022
FLUOR (café)
21:15
22:15

Miles Late Night Sessions: Jodi Fredericks

09-08-2022
Café MILES Amersfoort
22:00
00:30

Erik Verwey Trio – People Flow

10-08-2022
Observant (schutterzaal)
21:00
22:00

Lucas Santana Quintet

10-08-2022
Observant (binnenplaats)
20:00
21:00

Adinda Meertins – Sweet Toko

10-08-2022
Observant (binnenplaats)
22:15
23:15

Miles Late Night Sessions: Alessandro Laura & Gaetano Castiglia

10-08-2022
Café MILES Amersfoort
22:00
00:30

Ed Verhoeff Trio

11-08-2022
Observant (schutterzaal)
21:00
22:00

Han Bennink meets the Next Generation

11-08-2022
Observant (binnenplaats)
22:15
23:15

Rein De Graaff 80 Super Jam

11-08-2022
Observant (binnenplaats)
20:00
21:00

Sylwester Ostrowski & The Jazz Brigade ft. Essiet Okon Essiet

11-08-2022
Lieve Vrouwekerkhof
21:45
23:00

Nationaal Jeugd Jazz Orkest ft. Maarten Hogenhuis & Gerald Clayton

11-08-2022
Lieve Vrouwekerkhof
20:00
21:15

Orchestra Jazz Siciliana ft. Domenico Riina, John Clayton, Trijntje Oosterhuis en Lucas Santana

11-08-2022
FLUOR (zaal)
20:00
22:00

Miles Late Night Sessions: Keorapetse Kolwane

11-08-2022
Café MILES Amersfoort
22:00
00:30

Tom van der Zaal presents Time Will Tell – Revisited

12-08-2022
St. Aegtenkapel
21:00
22:15
1 / 3123

Contact

Stichting Amersfoort Jazz
p/a Hamersveldseweg 84a
3833 GT Leusden

Algemene vragen: info@amersfoortjazz.nl
Productie: productie@amersfoortjazz.nl
Communicatie: sven@amersfoortjazz.nl